HSF* Shuffle crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HSF* Shuffle crew

Hardstyle Freaks*
 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 DNAR!!!! htr xD

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
HSF*ViDra

HSF*ViDra


Število prispevkov : 38
Join date : 26/09/2009
Age : 29
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptyTor Okt 06, 2009 7:13 pm

djte že prnest ta pofukan dnar xD k če ta tedn ne prnesete ne dubiš jopce...
pa še usak usaj 3€ da zberemo 20€ za cerota k je narisu une nicke (tko so mi rekl...) xD
Nazaj na vrh Go down
HSF* Brelih

HSF* Brelih


Število prispevkov : 133
Join date : 26/09/2009

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptyTor Okt 06, 2009 7:55 pm

HSF*ViDra je napisal/a:
djte že prnest ta pofukan dnar xD k če ta tedn ne prnesete ne dubiš jopce...
pa še usak usaj 3€ da zberemo 20€ za cerota k je narisu une nicke (tko so mi rekl...) xD
ok ok prnesm jutr Very Happy kok jih je pa do zdej prnesl ?? Razz
Nazaj na vrh Go down
HSF* GaZzZa

HSF* GaZzZa


Število prispevkov : 72
Join date : 25/09/2009
Age : 30
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptyTor Okt 06, 2009 8:53 pm

prvo d vidm te faking črke !
Nazaj na vrh Go down
HSF* Marjan
Admin
HSF* Marjan


Število prispevkov : 72
Join date : 19/09/2009
Age : 29
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptyTor Okt 06, 2009 10:05 pm

Jap prvo pokaz pol pa placam Twisted Evil Laughing
Nazaj na vrh Go down
http://hsfcrew.roflforum.net
HSF* Brelih

HSF* Brelih


Število prispevkov : 133
Join date : 26/09/2009

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 3:56 pm

omg ful tle pise do konca tedna. jst pa ne bom dobiu?! ful ti je problem ce ti itk fotr jutr naroci. ti lhk dons prnesm in bi blo ql res ne vem kaj ti je :/ -.- Neutral Suspect
Nazaj na vrh Go down
HSF*ViDra

HSF*ViDra


Število prispevkov : 38
Join date : 26/09/2009
Age : 29
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 5:51 pm

HSF* Brelih je napisal/a:
omg ful tle pise do konca tedna. jst pa ne bom dobiu?! ful ti je problem ce ti itk fotr jutr naroci. ti lhk dons prnesm in bi blo ql res ne vem kaj ti je :/ -.- Neutral Suspect

lej pizda na kurac mi gre že to k skos rečeš eo me za 15 min in pol te ni pou ure pa te umes kličem ene petkrat pa se ne javš.. pol ti pošlm mesič me pokličš pa rečeš da pridš čez 5 min tebe spet nikjer čez 10 min... in pol mi še rečeš da jst pridm do tebe da mi ti men daš dnar... ma FU. pa že en mesec veš da morš plačat 15€ unaprej... pa boli mene kurac kašne probleme maš ti z juhartom...
Nazaj na vrh Go down
HSF*ViDra

HSF*ViDra


Število prispevkov : 38
Join date : 26/09/2009
Age : 29
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 6:00 pm

lej pa sj fora ni u temu da do tega tedna. fora je u tem da k neki račš da pol nrdiš pizda. ne ti pa prou skos ja eo ti bom dau jutr... boš kurac ja. eo me čez 5 min.. kurac ja čakam te pol pou ure... pa rečem ti da prid hitr do glaune.. ne ti lpo počas si uzamš cjt... dobr si bom tut jst cjt uzeu pa bom rabu en let da bom naredu to jopco sam zate k drugi jo bojo usi prej dubil
boli me kurac pa me loh fuknete iz HSFja pa vm dam dnar nazaj če nočete...
Nazaj na vrh Go down
HSF* Marjan
Admin
HSF* Marjan


Število prispevkov : 72
Join date : 19/09/2009
Age : 29
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 9:25 pm

Ja...glede tega brelih bos res dobu ene par jih okol glave...ful nimas pociscenih teh stvari...sam blaz bi pa tut lahk popustu sam ocitno ne bo...Tko da brelih bos mogu mal pocakat da ti jo zrihtamo mi nekje drugje...
Ceprou blaz pretiravas k ni nc kej tok hudga pac je bogi
Nazaj na vrh Go down
http://hsfcrew.roflforum.net
HSF*ViDra

HSF*ViDra


Število prispevkov : 38
Join date : 26/09/2009
Age : 29
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 9:27 pm

HSF* Marjan je napisal/a:
Ja...glede tega brelih bos res dobu ene par jih okol glave...ful nimas pociscenih teh stvari...sam blaz bi pa tut lahk popustu sam ocitno ne bo...Tko da brelih bos mogu mal pocakat da ti jo zrihtamo mi nekje drugje...
Ceprou blaz pretiravas k ni nc kej tok hudga pac je bogi

jst ne bom nč popustu tko da od mene je ne bo dubu... vi mu jo pa rihtite kjer čte sam jst ne bom meu nč pr temu.
Nazaj na vrh Go down
HSF* GaZzZa

HSF* GaZzZa


Število prispevkov : 72
Join date : 25/09/2009
Age : 30
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 9:36 pm

-.- ne bom komentiru nč
Nazaj na vrh Go down
HSF*ViDra

HSF*ViDra


Število prispevkov : 38
Join date : 26/09/2009
Age : 29
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 9:38 pm

HSF* GaZzZa je napisal/a:
-.- ne bom komentiru nč

a je kdo reku da sploh morš komenterat?
Nazaj na vrh Go down
HSF* Brelih

HSF* Brelih


Število prispevkov : 133
Join date : 26/09/2009

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 9:39 pm

ma hlej tkrt me je fotr zajebu sm se mogu učit in nism smeu nč druzga. drugič sm sam 10 min kasnej pršu. zdej pa sm reku ja 15 min sm misl uda bom pršu u tokm cajt pa očitno nimam tok do glaune k sm mogu iz tivolija pridt tko da...
Nazaj na vrh Go down
HSF* GaZzZa

HSF* GaZzZa


Število prispevkov : 72
Join date : 25/09/2009
Age : 30
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 9:41 pm

HSF*ViDra je napisal/a:
HSF* GaZzZa je napisal/a:
-.- ne bom komentiru nč

a je kdo reku da sploh morš komenterat?

PA PIZDAAAAAA MATRNA DEI SE ŽE UMER. ZDEI K TI BRELIH NI KEŠA PRNESU P K MATA NEKE ČUDNE FORE MORJO ZDEI ŠE DRUGI BIT DEL TEGA AL KUA.? ! FAK RESSS NI BESED ZA TLE
Nazaj na vrh Go down
HSF*ViDra

HSF*ViDra


Število prispevkov : 38
Join date : 26/09/2009
Age : 29
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 9:43 pm

HSF* Brelih je napisal/a:
ma hlej tkrt me je fotr zajebu sm se mogu učit in nism smeu nč druzga. drugič sm sam 10 min kasnej pršu. zdej pa sm reku ja 15 min sm misl uda bom pršu u tokm cajt pa očitno nimam tok do glaune k sm mogu iz tivolija pridt tko da...

boli me kurac kje si biu. reku si 15min pa če nisi zihr pizda rečeš več. logično? pa sj ni blo sam tkrt k ti je fotr moriu. se je doskrat to zgudil... pač od mene ne boš dubu jopce pa je. konc usga pa me ne bote prepričal
Nazaj na vrh Go down
HSF*ViDra

HSF*ViDra


Število prispevkov : 38
Join date : 26/09/2009
Age : 29
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 9:45 pm

dj ti pa sam tih bot k tebe se to sploh ne briga. ampak se mava sam jst pa brelih za zment
Nazaj na vrh Go down
HSF* GaZzZa

HSF* GaZzZa


Število prispevkov : 72
Join date : 25/09/2009
Age : 30
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 9:46 pm

axaxa
c-c-c-c-c
pf-f-f-f-f.

karkolii =) =) =)
Nazaj na vrh Go down
HSF* Brelih

HSF* Brelih


Število prispevkov : 133
Join date : 26/09/2009

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 9:47 pm

HSF*ViDra je napisal/a:
lej pa sj fora ni u temu da do tega tedna. fora je u tem da k neki račš da pol nrdiš pizda. ne ti pa prou skos ja eo ti bom dau jutr... boš kurac ja. eo me čez 5 min.. kurac ja čakam te pol pou ure... pa rečem ti da prid hitr do glaune.. ne ti lpo počas si uzamš cjt... dobr si bom tut jst cjt uzeu pa bom rabu en let da bom naredu to jopco sam zate k drugi jo bojo usi prej dubil
boli me kurac pa me loh fuknete iz HSFja pa vm dam dnar nazaj če nočete...
lej jst sm reku da ti bo juhart prensu k on je tuid men tko reku pa očitno ni jst tega nism vedu ane. in ti si men reku učer da ga ni prnesu in sm reku da ti jutr dam. pol sm pa pač hod sm reku da pridm u 5 min sm bi biu mal kasnej k u 5 tko da najbolš da laufam ane od tivolija... in dons bi ti lhk douo pa si biu ceu nekli žiučna in zto nisi dobu drgač bi ti dou in bi blo glih tko k sm reku.vem da sm zajebu s tem cajtom k pač nism vedu pač točn kok mam od tivolija in sm mislu da bom u 15 min zadost. sry za tkrt k te nism poklicu ampak te nism mogu k sm se mogu učit. ja pa tkrt k sm pa pač kasnej pršu sm pa zajebu in se zavedam tega tko da sry. zdj je pa pa ud tebe use odvisn. Neutral res oprosti
Nazaj na vrh Go down
HSF* Marjan
Admin
HSF* Marjan


Število prispevkov : 72
Join date : 19/09/2009
Age : 29
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 9:48 pm

1 faking jopca, enih faking 15€ en faking tedn prepozn,2 faking klica,15 faking minut k ne pozna brelih na cejt (se je zgubu whatever) ej model 1 letnik pa o tem sploh debateramo res. pa blaz dej zamizmo pa pejmo tko k prej naprej k smo se cist cool mel
Nazaj na vrh Go down
http://hsfcrew.roflforum.net
HSF* Marjan
Admin
HSF* Marjan


Število prispevkov : 72
Join date : 19/09/2009
Age : 29
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 9:49 pm

bos prespal, mamo usi take dneve
Nazaj na vrh Go down
http://hsfcrew.roflforum.net
HSF*ViDra

HSF*ViDra


Število prispevkov : 38
Join date : 26/09/2009
Age : 29
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 9:51 pm

ma ne bom dau pa me ne bote prepričal. pa če bo kj fras pamtn vm usm vrnm dnar pa je konc zame pa me boli kurac kje bote dubil jopce. pa še vn iz HSFja bom šou če me ne bote vn fuknl..
Nazaj na vrh Go down
The Green Flash

The Green Flash


Število prispevkov : 1
Join date : 07/10/2009

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 10:05 pm

Kaj je point tega da se kregate otroci?
Bodite v cvetju naj vas vodijo vonjave marihuane v blizini
In pod nobenim pogojem se ne zivcirajte,nervirajte ali kako drugace prepirajte
Kajti karma vam tega ne bi odpustila
Ce se boste kregali boste od tega imeli samo vec problemov in tezav
Tako da poslusajte MENE ko vam svetujem da SE ZADENTE ZMANO!
Nazaj na vrh Go down
HSF* Marjan
Admin
HSF* Marjan


Število prispevkov : 72
Join date : 19/09/2009
Age : 29
Kraj : Vrhnika

DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD EmptySre Okt 07, 2009 10:21 pm

EJ tuki smo usi cool sam en ma mal probleme mislm ja.. drgac usi tko razmislamo
Nazaj na vrh Go down
http://hsfcrew.roflforum.net
Sponsored content





DNAR!!!! htr xD Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DNAR!!!! htr xD   DNAR!!!! htr xD Empty

Nazaj na vrh Go down
 
DNAR!!!! htr xD
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
HSF* Shuffle crew :: HSF* Forum :: Pomembno za Clane-
Pojdi na: